Poznati Hacker iH8sn0w je napravio update na svom Sn0wBreeze jailbreak alatu, tako da sada imamo Sn0wBreeze 2.9.5. koji može jailbreakati iOS 5.1.1. uključujući novi build (9B208).
Sn0wBreeze može jailbreakati sve uređaje na iOS 5.1.1, osim nove generacije chipova A5 i A5X. NE moze jailbreakati iPhone 4S, iPad 3, iPad 2 ili ATV3.
Potreban li vam je jailbreak za te uređaje možete se osloniti na Absinthe 2.x.x. za koji već imamo upute.
Možda se pitate zašto uopće koristiti SnowBreeze?
Za razliku od Absinthe 2.x.x, Sn0wBreeze ima jednu veliku prednost, a to je prezervacija basebanda za sve one koji koriste neku od brojnih Gevey kartica ili UltraSn0w Software.
Ako ste jedan od onih kojima je uređaj otključan putem Geveya ili UltraSn0w-a, Sn0wBreeze će vam omogućiti da podignete uređaj na iOS 5.1.1 bez promjene basebanda, te da ga haktivirate bez originalne Sim kartice. To nije slučaj sa Absinthe alatom. Zato je u neku ruku Sn0wBreeze i bolji od Absinthe. Nažalost, koliko ja znam UltraSn0w, još uvijek nije updatean da radi sa iOS-om 5.1.1, tako da trebate pričekati na to. Mi nismo testirali niti jednu od Gevey Sim kartica sa Sn0wbreeze-om ili iOS-om 5.1.1. Ukoliko netko je, neka nam javi u komentarima.
Upute za Sn0wBreeze iOS 5.1.1 Jailbreak su potpuno iste kao i za iOS 5.0.1. Alat će vam dozvoliti da napravite custom firmware koji ima isti stari baseband, te da ga putem iTunesa prebacite na uređaj.
Upute možete naći ovdje. Samo koristite iOS 5.1.1 umjesto starije inačice.
Novu inačicu Sn0wBreezea možete naći na našoj download sekciji.
Kao i uvijek javite nam se ukoliko imate ikakvih pitanja.
Vaš O-team!















