Wednesday 19 Jun 2013

Pratite nas na FaceBooku Pratite nas naTwitteru RSS Feed Email Feed YouTube
  • http://twitter.com/iosuser1 iosuser

    hvala na ovim korisnim informacijama

  • Name

    A kako rijesiti problem kada izbaci “Connect to iTunes”?
    Pozdrav

    • http://www.omizio.com Omizio

      Pa prikljuci se na iTunes. Sto pokusavas uraditi?

  • http://twitter.com/bruno3833 Bruno

    ja sam se igrao sa androidom odnosno iDroidom na iphoneu 2gu. Kad se to instalira ono promijeni neke stvari u kernelu. Uglavnom to je radilo neko vrijeme al mi kasnije nije htio više vratiti na iOS pa sam dobio tu bijelu jabuku smrti. Problem sam probao riješiti preko restorea u DFU modu. Sad kad uključim iphone, piše da ga konektam na iTunes. Kad ga konektam na iTunes kaže da Sim nije valid il tako nešto. Ja sam Tele2 korisnik u Hrvatskoj. Što da sada radim? U kakvom mi je mobitel stanju?

  • fdsf

    kako vam je lijepo stevo jobs napravio mobitel da ne možete s njim ništa osim onoga što je on dopustio i svako malo neka sranja, poput ovog gore opisanog

    • http://www.omizio.com Omizio

      A ne ne. Pogresno si shvatio. iPhone koji se extremno hackira te se od njega pravi nesto za sto nije predvidjen ima ponekad ovih problema. Ovaj problem je nepoznat onima koji ga ne jailbreakaju. Dobrodosao na iPhone blog. Vidim da si radoznao o ovom uredjaju. Slobodno ga kupi neces se pokajati.

      • gchgf

        imao sam ga i dan danas se kajem

  • http://www.facebook.com/mihaels3 Mihael Stojanović

    desilo mi se na iPodu, srećom na youtubeu ima dobar video kako to riješiti u svega 2 minute..

Powered by WordPress